Kom til Cisco Expo, 2008
Bella Center, København
,
05/03 2008
Starttidspunkt
09:00 am
Sluttidspunkt
05:00 pm
NetDesign vil gerne invitere dig til at deltage på Cisco Expo i den 5. marts 2008.
I år vil det overordnede tema for Cisco Expo være Unified Communications med særlig fokus på video. Du vil høre om Ciscos vision for fremtidens arbejdsformer, se hvordan virksomheder løser problemer magen til dine og lære mere om de store tekniske udfordringer og forretningsmuligheder, som virksomheder står overfor i dag.
NetDesign vil naturligvis være til stede med vores egen stand og vil primært fokusere på TelePresence og video. På vores stand vil du samtidig kunne få en uforpligtende snak med vores sælgere og teknikere eller deltage i vores spændende konkurrence om en Nintendo Wii.
Tilmelding og pris:
Tilmelding sker på www.cisco.dk/expo2008 . Normalt koster billetten kr. 3.998,-, men som NetDesign kunde kan du deltage gratis, hvis du ved tilmelding bruger VIP-koden DK-013-F.
På gensyn til en lærerig dag!
VIP-tur til Cisco Expo for jyske kunder:
For vores jyske kunder arrangerer vi en speciel VIP-bustur til Cisco Expo, som inkluderer transport fra Aarhus til København, middag, overnatning, transport til Cisco Expo samt hjemtransport til Aarhus.
Kontakt venligst Bettina Stecher på bst@netdesign.dk hvis du vil høre mere.
| Navn, kontaktperson | Bettina Stecher |
|---|---|
| E-mail, kontaktperson | bst@netdesign.dk |
| Telefonnummer, kontaktperson | 7241 4200 |
